New Faces. Facing Europe in Crisis: Shakespeare’s World and Present Challenges.

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że sześcioro studentów drugiego stopnia specjalizacji literaturoznawczej i przekładoznawczej wzięło udział w pierwszej edycji trzyletniego projektu edukacyjnego „New Faces. Facing Europe in Crisis: Shakespeare’s World and Present Challenges”.

Podczas dwutygodniowego międzynarodowego seminarium na uniwersytecie w Segedynie reprezentowali nas Agnieszka Krzesak, Karolina Kozińska, Maria Adach, Artur Biba, Konrad Kyrcz i Stefan Bocheński.

Galeria zdjęć:

Nabór na edycję 2018 (Uniwersytet w Montpellier)

Seminarium zaliczane jest w IFA jako opcja za 5 ECTS. Osoby zainteresowane starszą literaturą i kulturą brytyjską oraz problemami współczesnej Europy zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Kontakt z kierownikiem projektu: a.romanowska-kowalska@uj.edu.pl

Zapraszamy do zapoznania się w opisem projektu tutaj i tutaj oraz na www.new-faces-erasmusplus.fr

Data opublikowania: 17.09.2017