Zakończenie drugiego roku projektu New Faces...

Z przyjemnością informujemy, że siedem studentek drugiego stopnia specjalizacji literaturoznawczej i przekładoznawczej IFA wzięło udział w drugiej edycji trzyletniego projektu edukacyjnego „New Faces. Facing Europe in Crisis: Shakespeare’s World and Present Challenges”.

Podczas dwutygodniowego międzynarodowego seminarium w Montpellier Uniwersytet Jagielloński reprezentowały Kamila Kmiecik, Anna Lach, Anna Partyka, Gabriela Pociecha, Paulina Sokalska, Natalya Stocks i Ewelina Szalecka.

Uczestniczkom gratulujemy uzyskania wysokich wyników końcowych!

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji, która odbędzie się w czerwcu 2019 r. na uniwersytecie w Porto. Informacje na temat naboru poniżej.

Galeria zdjęć:

Nabór na edycję 2019

Seminarium New Faces, skierowane do studentów studiów magisterskich oraz doktorantów, zaliczane jest w IFA jako opcja za 5 ECTS. Zapraszamy osoby zainteresowane literaturą i kulturą brytyjską XVI i XVII w. oraz społeczno-kulturowymi problemami współczesnej Europy.

Kontakt z kierownikiem projektu: a.romanowska-kowalska@uj.edu.pl

Zapraszamy do zapoznania się w opisem projektu tutaj i tutaj oraz na www.new-faces-erasmusplus.fr