Doktoranci w Instytucie Filologii Angielskiej

Uwaga:

Dni i godziny dyżuru umieszczają sami pracownicy/doktoranci na swoich wizytówkach w USOSie - aby je sprawdzić, wystarczy kliknąć na wybranym nazwisku z poniższej listy. 

 

 Imię i nazwisko  E-mail Zakład Pokój Tel.
mgr Anna Białkowska anna.bialkowska@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Agata Cierpisz agata.cierpisz@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Magdalena Derecka derecka.magdalena@gmail.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Dagmara Hadyna dagmara.hadyna@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Damian Herda damian.t.herda@gmail.com
damian.herda@doctoral.uj.edu.pl
Katedra Językoznawstwa Aangielskiego 107 12 663 4431
mgr Alina Ielisiejeva alina@eliseeva@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Kinga Jęczmińska kinga.jeczminska@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Aleksandra Kamińska aleksandra.kaminska@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Karolina Kowalczyk kds.kowalczyk@gmail.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Joanna Kozieńska joanna.kozienska@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Agata Krzysica (Kowol) agata.kowol@uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Ryszard Kurpiel kurpielryszard@gmail.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Kinga Latała kinga.latala@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej/a> 107 12 663 4431
mgr Anna Łozińska anna_lozinska@interia.eu Zakład Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Marcin Maślanka marcin.d.maslanka@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Anna Mistarz-Lunz

anna.mistarz-lunz@doctoral.uj.edu.pl

ania.ml.vip@gmail.com

Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Olga O'Toole violga_otoole@yahoo.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Karolina Pasiut karolina.pasiut@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Dagmara Poskart jednorozec1990@wp.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Anna Rój annamaria.roj@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Natalia Rzońca (Sas) nataliasas@wp.pl Zakład Językoznawstwa Stosowanego i Nauczania Języka Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Richard Savino richard.savino@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Sabina Sosin sabinasosin@gmail.com Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Krystyna Strzebońska-Cichorz  k.strzebonska@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Joanna Wasiak wasiak.asia@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Magdalena Wąsowicz magdalena.dorota.wasowicz@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Jakub Wiśniewski kuba.wisniewski@student.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej Teorii 107 12 663 4431
mgr Szymon Wnuk szwnuk@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431