Doktoranci w Instytucie Filologii Angielskiej

Uwaga:

Dni i godziny dyżuru umieszczają sami pracownicy/doktoranci na swoich wizytówkach w USOSie - aby je sprawdzić, wystarczy kliknąć na wybranym nazwisku z poniższej listy. 

 

 Imię i nazwisko  E-mail Zakład Pokój Tel.
Mgr Jakub Antosz-Rekucki j.antosz.rekucki@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Anna Białkowska anna.bialkowska@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Katrzyna Biela k.biela@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Giulia Cirillo giulia.cirillo@onet.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Magdalena Derecka derecka.magdalena@gmail.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Dagmara Hadyna dagmara.hadyna@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Damian Herda damian.herda@doctoral.uj.edu.pl
damian.herda@doctoral.uj.edu.pl
Katedra Językoznawstwa Aangielskiego 107 12 663 4431
mgr Alina Ielisiejeva alina@eliseeva@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Kinga Jęczmińska kinga.jeczminska@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Aleksandra Kamińska aleksandra.kaminska@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Agata Krzysica (Kowol) agata.kowol@uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Ryszard Kurpiel kurpielryszard@gmail.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Alicja Lasak alicja.lasak@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Kinga Latała kinga.latala@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Anna Łozińska anna_lozinska@interia.eu Zakład Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Marcin Maślanka marcin.d.maslanka@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Joanna Mrowiec j.mrowiec@student.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Olga O'Toole violga_otoole@yahoo.com Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Krystian Piotrowski krystian.piotrowski@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Karolina Pasiut karolina.pasiut@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Dagmara Poskart jednorozec1990@wp.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Natalia Rzońca (Sas) nataliasas@wp.pl Zakład Językoznawstwa Stosowanego i Nauczania Języka Angielskiego 107 12 663 4431
mgr Sabina Sosin sabinasosin@gmail.com Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Krystyna Strzebońska-Cichorz  krystyna.strzebonska@uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Kinga Szperka kinga.szperka@student.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Magdalena Wąsowicz magdalena.dorota.wasowicz@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
mgr Dominika Werońska dominika.weronska@student.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
mgr Piotr Wesołowski wesolowski_pa@o2.pl. Zakład Pragmatyki Językoznawczej Teorii 107 12 663 4431
mgr Szymon Wnuk szwnuk@gmail.com Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
mgr Jarosław Zawadzki jarek.zawadzki@doctoral.uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431