Pracownicy Instytutu Filologii Angielskiej

Uwaga:

Dni i godziny dyżuru umieszczają sami pracownicy na swoich wizytówkach w USOSie - aby je sprawdzić, wystarczy kliknąć na wybranym nazwisku z poniższej listy. 

 

 Imię i nazwisko  E-mail  Pokój  Tel.
mgr Leszek Bajkowski leszek.bajkowski@uj.edu.pl 123 12 663 4442
dr Ewa Bandura ewa.bandura@uj.edu.pl 103 12 663 4427
dr hab. Katarzyna Bazarnik k.bazarnik@uj.edu.pl 117 12 663 4437
dr Magdalena Bleinert-Coyle magdalena.bleinert-coyle@uj.edu.pl 119 12 663 4439
dr Justyna Budzik justyna.budzik@uj.edu.pl 115 12 663 4435
dr Władysław Chłopicki chlopicki@gmail.com 102 12 663 4426
dr Michał Choiński michal.choinski@uj.edu.pl 105 12 663 4429
prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl 130 12 663 4448
dr Małgorzata Cierpisz m.cierpisz@uj.edu.pl 106 12 663 4430
dr Monika Coghen monika.coghen@uj.edu.pl 119 12 663 4439
dr Izabela Curyłło-Klag izabela.curyllo-klag@uj.edu.pl 118 12 663 4438
dr hab. Marta Dąbrowska md_doc@interia.pl 126 12 663 4445
dr Katarzyna Hauzer k.hauzer@uj.edu.pl 105 12 663 4429
dr Agata Hołobut aholobut@op.pl 106 12 663 4430
mgr Dobromiła Jagiełła dobromila.jagiella@uj.edu.pl 114 12663 4427
dr Marcin Jaroszek marcin.jaroszek@uj.edu.pl 116 12 663 4436
dr hab. Maria Jodłowiec maria.jodlowiec@uj.edu.pl 101 12 663 4425
dr Marta Kapera marta.kapera@uj.edu.pl 106 12 663 4430
dr Marcin Kleban marcin.kleban@uj.edu.pl 116 12 663 4436
mgr Magdalena Kłoczowska magdalena.kloczowska@uj.edu.pl 114 12 663 4434
mgr Anna Kosiarz-Stolarska anna.kosiarz-stolarska@uj.edu.pl 103 12 663 4427
dr Ewa Kowal ewa.kowal@uj.edu.pl 118 12 663 4438
dr Dagmara Kowalewska daga.kowalewska@uj.edu.pl 104 12 663 4428
mgr Ewa Kowalska-Stasiak ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl 104 12 663 4428
dr Agnieszka Król-Markefka agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl
dr Jerzy Krzyszpień jerzy.krzyszpien@uj.edu.pl 126 12 663 4445
dr hab. Bożena Kucała bozena.kucala@uj.edu.pl 117 12 663 4437
dr Andrzej Kurtyka andrzej.kurtyka@uj.edu.pl 106 12 663 4430
dr Robert Kusek robert.kusek@uj.edu.pl 118 12 663 4438
dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka monika.kusiak@uj.edu.pl 112 12 663 4432
dr Justyna Leśniewska justyna.lesniewska@uj.edu.pl 113 12 663 4433
prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld manczak@uj.edu.pl 125 12 663 4444
dr hab. Zygmunt Mazur zygmunt.mazur@uj.edu.pl 115 12 663 4435
prof. dr hab. Anna Niżegorodcew annanizegorodcew@gmail.com 112 12 663 4432
mgr Janina Ozga janina.ozga@uj.edu.pl 114 12 663 4434
dr Michał Palmowski michalpa1@wp.pl 105 12 663 4429
dr hab. Andrzej Pawelec andrzej.pawelec@uj.edu.pl 128 12 663 4446
dr hab. Beata Piątek beata.piatek@uj.edu.pl 117 12 663 4437
mgr Piotr Pieńkowski piotr.pienkowski@uj.edu.pl 101 12 663 4425
dr Agnieszka Romanowska-Kowalska a.romanowska-kowalska@uj.edu.pl 119 12 663 4439
dr Marta Ruda marta.ruda@uj.edu.pl    
dr Jan Rybicki jkrybicki@gmail.com 102 12 663 4426
dr Aeddan Shaw aeddan@outlook.com 103 12 663 4427
Ramon Shindler, M.Sc. ramon@gamabell.com   114 12 663 4434
mgr Katarzyna Szczepanik katarzyna.szczepanik@uj.edu.pl 104 12 663 4428
mgr Joanna Szczepańska-Włoch joanna.szczepanska-wloch@uj.edu.pl 123 12 663 4442
dr Magdalena Szczyrbak magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl 123 12 663 4442
dr hab. Grzegorz Szpila gszpila@gmail.com 124 12 663 4443
dr Jerzy Świątek jerzy_swiatek@op.pl 102 12 663 4426
dr Anna Tereszkiewicz anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl 124 12 663 4443
dr Magdalena Trepczyńska magdalena.trepczynska@uj.edu.pl 112 12 663 4432
dr Mateusz Urban mateusz.urban@uj.edu.pl 124 12 663 4443
dr hab. Anna Walczuk anna.walczuk@uj.edu.pl 120 12 663 4440
dr hab. Ewa Willim ewa.willim@uj.edu.pl 125 12 663 4444
dr Ewa Witalisz ewital@yahoo.com 113 12 663 4433
dr hab. Władysław Witalisz wladyslaw.witalisz@uj.edu.pl 120 12 663 4440
mgr Barbara Żurakowska-Gedliczka barbara.zurakowska-gedliczka@uj.edu.pl 114 12 663 4434
Sekretariat
mgr Anna Żytka anna.zytka@uj.edu.pl 129 12 663 4447
mgr Kamila Dudzińska kamila.dudzinska@uj.edu.pl 127 12 663 4372
mgr Elżbieta Dzido-Łapienko urlop    
mgr Karolina Kopacz karolina.kopacz@uj.edu.pl 127 12 663 4371
mgr Elżbieta Maluty elzbieta.maluty@uj.edu.pl 127 12 663 4373
mgr Alicja Styba alicja.styba@uj.edu.pl 129 12 663 4447